- CHERRY

Механична офис клавиатура CHERRY KC 200MX Red, Тънка, Черна
Клавиатурата спечели награда за дизайн от iF Design Award 2024 в категория " Gaming Hardware/VR/AR Клавиатури"
iF Design Award 2024-iF International Forum Design GmbH е основана в Германия през 1953 г., което я прави най-старата независима дизайнерска организация в света.Независимо жури от 132 международни експерти по дизайн е определило CHERRY KC 200MX Brown за победител
• Модерен дизайн: метална алуминиева повърхност в цвят бронз, минималистични размери и изваяни капачки на клавишите
• Превключватели CHERRY MX2А за писане с абсолютна прецизност, произведени в Германия.
• Бели LED индикатори, вградени в клавишите (CAPS LOCK, SCROLL, NUM)
• 4 допълнителни клавиша за управление на звука и калкулатор
• Anti-Ghosting и N-Key-Rollover
Дължина кабел: 160 cm
Системни изисквания-хардуер: USB-A
CHERRY MX2A суичовете обещават по-плавна работа при писане, подобрена акустика за по-приятен звук и гарантиран експлоатационен живот от повече от 100 милиона натискания на клавиши.
Механична офис клавиатура CHERRY KC 200MX Red, Тънка, Черна
Клавиатурата спечели награда за дизайн от iF Design Award 2024 в категория " Gaming Hardware/VR/AR Клавиатури"
iF Design Award 2024-iF International Forum Design GmbH е основана в Германия през 1953 г., което я прави най-старата независима дизайнерска организация в света.Независимо жури от 132 международни експерти по дизайн е определило CHERRY KC 200MX Brown за победител
• Модерен дизайн: метална алуминиева повърхност в цвят бронз, минималистични размери и изваяни капачки на клавишите
• Превключватели CHERRY MX2А за писане с абсолютна прецизност, произведени в Германия.
• Бели LED индикатори, вградени в клавишите (CAPS LOCK, SCROLL, NUM)
• 4 допълнителни клавиша за управление на звука и калкулатор
• Anti-Ghosting и N-Key-Rollover
Дължина кабел: 160 cm
Системни изисквания-хардуер: USB-A
CHERRY MX2A суичовете обещават по-плавна работа при писане, подобрена акустика за по-приятен звук и гарантиран експлоатационен живот от повече от 100 милиона натискания на клавиши.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Стандарт |
| Свързване | С кабел |
| Интерфейс клавиатура | USB |
| Рисивър | USB |
| Цвят | Черен |
| Комплект | Не |
| Размери | 430 x 121 x 39 мм |
| Съвместимост | Windows OS |
| БДС Кирилизация | Не |
| Съвместимост | Windows OS |
| Тегло | 0.83кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Механична |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | BG/EN |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
| Живот на батерията (h) | 0 |
| Поддръжка на множество устройства | Не |
| Тегло | 0.83кг |
Механична клавиатура CHERRY KC 200MX – Тънка, Тиха, Надеждна
Насладете се на прецизността и издръжливостта на оригиналните CHERRY MX Brown превключватели в тънък, спестяващ пространство дизайн. KC 200MX осигурява задоволителна тактилна обратна връзка с тихо натискане, което я прави идеална както за офис работа, така и за продължително писане.
Ключови Предимства
- Оригинални CHERRY MX Brown превключватели — Тактилен отклик с тихо щракане, перфектни за писане и програмиране.
- Тънък и компактен дизайн — Нископрофилните клавиши и малкият отпечатък освобождават място на бюрото.
- Пълна N-Key Rollover — Всяко натискане се регистрира точно, дори при бързо писане.
- Издръжлива конструкция — Здраво изпълнение, проектирано за над 50 милиона натискания.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Кабелен (USB) |
| Тип на превключвателите | Механична |
| Модел на превключвателите | CHERRY MX Brown |
| Подредба | Пълноразмерна (с цифров блок) |
| Език на клавишите | BG/EN |
| Подсветка | Без подсветка |
| Цвят | Черен |
| Цифров блок | Да |
| Геймърска клавиатура | Не |
| Hot-swap превключватели | Не |
| Подложка за китки | Не |
Какво има в кутията
- Клавиатура CHERRY KC 200MX
- USB кабел
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.











